Boerenbusiness noteringen

Nederland
WekelijksEenheidLaatste noteringVorige notering+/-Grafiek
DCA beursprijs 2.0 geslacht ©€/kgKlik hier1,20
DCA beursprijs 2.0 levend ©€/kgKlik hier0,90
Vion€/kgKlik hier1,32
Compaxo€/kgKlik hier1,16
Van Rooi€/kgKlik hier1,19
Westfort€/kgKlik hier1,19
Pali Group€/kgKlik hier1,18
Europa
WekelijksEenheidLaatste noteringVorige notering+/-Grafiek
Nord/West€/kgKlik hier1,19
Vion Dld€/kgKlik hier1,19
Tönnies€/kgKlik hier1,19
Westfleisch€/kgKlik hier1,19
Internetbeurs€/kgKlik hier1,49
Frankrijk (Bretagne)€/kgKlik hier1,244
België (Danis)€/kgKlik hier0,71
Spanje€/kgKlik hier1,17
Denemarken€/kgKlik hier1,25
ISN prijsvergelijking
WekelijksEenheidLaatste noteringVorige notering+/-Grafiek
Nederland€/kg1,1601,1600,000
Duitsland€/kg1,1361,1360,000
Frankrijk€/kg1,3971,423-0,026
Spanje€/kg1,5011,550-0,049
Denemarken€/kg1,3971,396+0,001
België€/kg0,9761,001-0,025

Meer grafieken >>